`Monika is eager to learn and has gained - I hope much experience in the EU translations domain. She participated also in several facultative tainings which gave her an insight into the EU institutions functioning. Her knowledge of English and the sense of both (PL&EN) languages is impressive. Monika is easy to cooperate with (we even shared the same office) and scrupulous about punctuality and quality of her work. I evaluate her performance and the traineeship absolutely positively.

EU Council Trainee Supervisor

Bardzo profesjonalne tłumaczenie tekstów specjalistycznych, w tym prawnych. Wykonanie terminowe, w przystępnej cenie.

Andrzej Dakowski, Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Mogę i chcę polecić Monikę jako bardzo dobrego nauczyciela języka angielskiego. Zależało mi najbardziej na rozmowach, a nie na gramatyce. W moim przypadku są to lekcje "z native speakerem". Na początku zajęć dokładnie określiłem swoje oczekiwania a praca z Moniką wymaga ode mnie dużego przygotowania i systematyczności w nauce. Taka forma zajęć bardzo mi odpowiada i po pół roku nauki nie boję się, że usłyszę w słuchawce "hello" i nie będę umiał nic odpowiedzieć. Monika jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć a ja zamierzam dalej uczestniczyć w lekcjach.

Robert Gołębiewski, Dyrektor, ULMA Construcción Polska S.A.

Rzetelne przygotowanie merytoryczne do zajęć, odpowiednia organizacja czasu, zaangażowanie oraz ciekawa tematyka to tylko niektóre z czynników dzięki którym nauka języka angielskiego z Moniką jest zawsze udana. Zajęcia są prowadzone według ustalonych potrzeb, tak aby dokładnie zaspokajały oczekiwania osoby uczącej się. Miła atmosfera oraz cierpliwość prowadzącej sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dodatkowo nieustanna motywacja w postaci obowiązkowych zadań domowych czyni proces nauczania usystematyzowanym. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleść tak entuzjastycznego nauczyciela, który wykazuje prawdziwe zainteresowanie potrzebami słuchacza. Niniejszym polecam Monikę jako bardzo dobrą lektorę języka angielskiego.

Szymon Czerwiński, informatyk